Inovatyviausia dantų balinimo technologija – BEYOND Polus lempa

Dantų balinimas Beyond lempa

Pasaulinis lyderis dantų balinimo srityje ir pas mus!

Didžiuojamės galėdami savo pacientams pasiūlyti inovatyviausią technologiją dantų balinime  BEYOND Polus Advanced Teeth Whitening Accelerator – sukurtą ir pagamintą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šio gamintojo sistemos 10 metų iš eilės nepriklausomų vertintojų iš American Dental Advisor buvo išrinktos Pasaulio geriausiomis dantų balinimo sistemomis (šaltinis BEYOND Polus Advanced Ultra – The Dental Advisor ). Tai pažangiausia rinkoje balinimo sistema, pasaulyje pripažintas kaip saugiausias ir efektyviausias būdas balinti dantis kabinete.

Nauja LightBridge™ technologija sujungia halogeną ir LED į švelniai mėlyną balinimo šviesos spektrą, turintį 200.000 optinių sluoksnių, užtikrinančių puikią apsaugą nuo ultravioletinių spindulių skleidžiamos šilumos į danties audinius. Lempa patobulinta dviem papildomomis ultragarso optikomis.

Privalumai:

  • greitas rezultatas – baltesnė šypsena vos per 1 valandą;
  • nauja „LightBridge™“ halogeno ir LED šviesos technologija;
  • vieno danties balinimo galimybė – tiksliems ir kiekvieno poreikiams pritaikytiems rezultatams;
  • pažangi šviesos filtravimo sistema neleidžia prasiskverbti kenksmingiems ultravioletiniams spinduliams, užtikrindama paciento saugumą ir komfortą;
  • galinga halogeninė lempa, generuodama didelės koncentracijos mėlyną šviesą, pasiekia efektyvesnius ir greitesnius rezultatus;
  • proceso metu pasiekiama ženkliai mažesnė temperatūra nei panašiais įrenginiais ar lazeriais, užtikrinant paciento komfortą ir sumažinant dantų jautrumą po procedūros;
  • paprastai balinimo efektas gali išlikti metus ir daugiau, tačiau net ir po kurio laiko dantys gali neatgauti buvusio tamsaus atspalvio.

Kaip atliekamas balinimas? 

Nusprendus balintis dantis, visų pirma rekomenduojame atvykti į kliniką, pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ar burnos higienistu. Svarbu diagnozuoti dantų spalvos pokyčių priežastį ir, įvertinus klinikinę situaciją, kartu su pacientu ir odontologų komanda nuspręsti, ar dantų balinimas yra būtinas bei koks rezultatas prognozuojamas.

Atliekant dantų balinimą su „Beyond Polus Advanced Ultra“, dantenos padengiamos apsaugine medžiaga, o dantys dengiami aukštos technologijos balinimo medžiaga, kuri aktyvuojama lempos šaltos mėlynos šviesos spindulio, įsiskverbia į emalį bei dentiną ir pasiekia giliuosius dantų pigmentus. Taip dantys tampa šviesesni.

Taip pat prieš balinimą turi būti atlikta burnos ertmės higienos procedūra, kurios metu pašalinami dantų akmenys ir apnašos.

Dantų priežiūra po balinimo procedūros:

Būtina reguliari burnos ertmės higiena. Patartina valyti ne tik dantis, bet ir tarpdančius. Po balinimo procedūros rekomenduojama nerūkyti, nevartoti maisto produktų ir negerti skysčių, kurie turi dažomųjų savybių, nenaudoti spalvotos dantų pastos ar burnos skalavimo skysčių, nes tai mažina balinimo rezultatus. Kad neatsirastų dantų jautrumas, parą po procedūros rekomenduojama nevalgyti labai šalto ar karšto maisto. Burnos higienistas po procedūros išsamiai papasakos apie priežiūrą ir įteiks atmintinę, bei atsakys į kilusius klausimus.

Skirtingi balinimo būdai kiekvienam pasiekia skirtingus rezultatus. Tai priklauso nuo daug veiksnių – įgimto atspalvio, emalio ir jo storio, amžiaus, seilių struktūros, dantų gyvybingumo, asmeninių higienos, mitybos, žalingų įpročių ir kita.

Beyond balinimo sistema – spindinčiai, kerinčiai ir teikiančiai daugiau pasitikėjimo šypsenai.

beyond logo

Registruotis galite telefonu +370 657 33009, ar el. paštu info@sypsenosmagija.lt

2 Comments

Rašyti komentarą

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų ypatingus pasiūlymus pirmieji!
Siųsti
close-link