Profesionali burnos higiena (PBH)

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų ypatingus pasiūlymus

Kas yra profesionali burnos higiena?

Profesionali burnos higiena, tai higieninės procedūros, kurių metu šalinamos minkštos ir mineralizuotos apnašos (dantų akmenys) tiek nuo danties paviršiaus, tiek po dantenomis. Tokiu būdu gerinama ne tik dantenų būklė ir stabdomos periodonto ligos, bet ir gaivinama burnos ertmė bei natūraliai pašviesinami dantys.

Preliminarias burnos higienos kainas rasite čia.

Kodėl ji yra būtina?

Yra išties nemažai labai svarbių medicininių priežasčių, dėl kurių apsilankymas pas odontologą turėtų tapti nauju geru ir sveiku Jūsų įpročiu. Kruopšti nuolatinė dantų priežiūra – dantų valymas bent du kartus per dieną su dantų šepetėliu ir pasta, burnos skalavimo skysčio, tarpdančių šepetėlio bei dantų siūlo naudojimas tarpdančiams valyti – ypač sumažina dantų ligų atsiradimo tikimybę. Visgi šiuolaikiniame nuolat skubančiame pasaulyje ne visada turime pakankamai laiko taip kruopščiai prižiūrėti dantukus.

Ilgai nesikreipiant į specialistus profesionaliai burnos higienos procedūrai, kiekvieno iš mūsų burnos ertmėje besikaupiantis minkštasis apnašas, bei besiformuojantys dantų akmenys sukelia dantenų uždegimą, dėl kurio vėliau vystosi rimtos dantenų ligos, pavyzdžiui, periodontitas. Dėl periodontito tirpsta kaulas, kuriame įsitvirtinę dantys, todėl galimas net jų netekimas. Profesionali burnos higiena yra prevencija nuo dantų karieso, burnos gleivinės ir periodonto ligų. Nesveika burnos ertmė yra atvira infekcijoms ir neigiamai veikia bendrą organizmo veiklą – širdies, plaučių, inkstų darbą, sąnarius ir vaisių nėštumo metu.

Kaip atliekama burnos higiena?

Ultragarsinio skalerio pagalba ir specialiais instrumentais nuo visų dantų paviršių yra šalinami toksinai, mikroorganizmai, nuvalomas minkštas ir kietas dantų apnašas, esantis virš ir po dantenomis. Dantų ir plombų paviršiai poliruojami panaudojant oro–abrazinę „Air-flow“ sistemą – modifikuotą sodos, vandens ir oro srovę bei fluoro turinčią pastą. Procedūros metu nustatomas individualaus dantų valymo efektyvumas, pacientai mokomi asmens higienos, parenkamos individualios burnos higienos priemonės. Šias procedūras atlieka gydytojas odontologas ar burnos ertmės higienistas.

Odontologijos klinikoje „Šypsenos magija“ naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, pasitelkiant naujausias technologijas.

Kokia procedūros trukmė?

PBH atliekama vieno ar kelių vizitų metu, derinant ultragarsinį skalerį, kiuretes ir Air&Go perio sistemą. Specialistai rekomenduoja profesionalią burnos higieną profilaktiškai atlikti 1 – 2 kartus per metus. Tačiau, jei akmenys yra linkę kauptis, pacientas daug rūko ar serga periodonto ligomis, pas profesionalų burnos higienistą patartina apsilankyti ir dažniau, kas tris – keturis mėnesius.

Odontologijos klinikoje „Šypsenos magija“ dirbanti specialistų komanda turi daugiametę patirtį profesionalaus burnos ertmės gydymo srityje, kiekvienam klientui skiriamas išskirtinis dėmesys ir atidumas. Mums svarbus ne tik medicininis, bet ir žmogiškasis ryšys.

Pasirūpinkite savimi ir džiaukitės gaivia šypsena!

Mes pasiruošę padėti

Jeigu turite papildomų klausimų ar norite užsiregistruoti vizitui susisiekite su mūsų klinikoje dirbančiais gydytojais odontologais

KONTAKTAI