Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas

Tai – pažeistų ėduonies, nuskilusių, nudilusių, patyrusių traumą, pakeitusių spalvą ar negražios formos dantų koregavimas. Tai dantų restauracijos metodas, leidžiantis, maksimaliai išsaugant danties audinius, uždaryti tarpus tarp dantų, atkurti anatominę danties formą, išgauti natūralaus, sveiko danties spalvą, skaidrumą, blizgesį. Atliekant estetinį plombavimą, atkuriami kauburėliai bei vagelės, kurie yra ypatingai svarbūs kramtymo efektyvumui, sukandimo aukščio išlaikymui, dantų apsaugai nuo dilimo. Restauracijos atliekamos aukščiausios kokybės natūralių dantų atspalvių bei skaidrumo plombomis.

Estetinio plombavimo kaina

Priekinių dantų srityje reikalinga nepriekaištinga estetika, todėl natūralu, kad siekdamas maksimalaus rezultato gydytojas odontologas turės tam skirti daugiau laiko. Estetinis plombavimas – tai lyg menininko potėpiai išryškinant tai, ką reikia pabrėžti – išraiškingus kiekvieno asmens bruožus –  ir paslepiant tai, kas jus erzina.

Estetinis plombavimas tinkamas šiais atvejais:

  • Pakeisti dantų spalvą. Visada pirmiausia rekomenduojame atlikti dantų balinimą, kad kuo mažiau danties reikėtų dengti plombą siekiant užmaskuoti spalvą. Taip dantis nėra išstorinamas, nepraranda skaidrumo, atrodo natūraliau.
  • Dantų tarpams pašalinti. Turint tarpus tarp dantų, dažnai susidaro diskomfortas ne tik dėl išvaizdos, bet ir dėl funkcijos – ten dažniau lenda maistas. Estetiniu plombavimu atstatome danties anatomiją, panaikinami tarpai.
  • Atstatyti prarastus audinius. Esant dantų nudilimui, patyrus traumą, kai skyla dantis estetinis plombavimas yra tinkama priemonė atstatyti ne tik estetiką, bet ir kramtymo funkciją.
  • Karieso pažeistiems dantims. Ėduonies pažeisti dantys pakeičia spalvą, atrodo negražiai, gali sukelti skausmus ar yra pradžia kitoms dantų ligoms. Estetinis plombavimas užkirs kelią tolimesnėms problemoms ir padarys jūsų šypseną ne tik sveiką, bet ir gražią.

Estetinio plombavimo privalumai?

  • Greitas efektas. Dažnai jau po vieno vizito galite džiaugtis pakoreguota šypsena. Priklausomai nuo darbų apimties, vizitai gali apimti ir 2-3 kartus. Konsultacijos metu kartu su gydytoju odontologu susiplanuojate jums palankiausią ir tinkamiausią variantą.
  • Tausojami dantų audiniai. Šios procedūros metu patyrę odontologai tausoja danties audinius, nereikia šlifuoti dantų tiek, kiek protezuojant. Pasitaiko atvejų, kai pakanka tik „nusmėliuoti” ar šiek tiek „pašiaušti” danties paviršių, todėl nereikia nieko gręžti.
  • Kaina. Estetinio plombavimo kaina yra keliskart žemesnė nei dantų restauracijos laminatėmis ar cirkonio, bemetaliais vainikėliais. Žinoma, plombas reikia kasmet pripoliruoti, reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną. Taip būsite tikri, kad blizgesys nedings ir dantys atrodys natūraliai.

Daugiau laimingų šypsenų galite rasti mūsų galerijoje

Mūsų pacientų šypsenos

Mes pasiruošę padėti

Jeigu turite papildomų klausimų ar norite užsiregistruoti vizitui susisiekite su mūsų klinikoje dirbančiais gydytojais odontologais

KONTAKTAI