Dantų laminatės

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų ypatingus pasiūlymus

Estetinis protezavimas dantų laminatėmis

Harmoninga, balta šypsena, daili, simetriška dantų forma yra daugelio siekiamybė, tačiau natūraliai lygiais ir baltais dantimis pasigirti gali ne visi.

Estetiniai pokyčiai gali atsirasti ir bėgant metams: vartojant dažančius gėrimus ir maisto produktus (pvz.: kavą, arbatą, tabaką ir pan.), taip pat tam tikrus vaistus, antibiotikus gali patamsėti dantų spalva.

Dėl įvairių fizinių traumų, griežimo dantimis, natūralaus jų dilimo keičiasi dantų forma, aptrupa krašteliai.

Jeigu svajojate apie šypsenos pokyčius, galime Jums padėti: rekomenduojame rinktis estetinį protezavimą dantų laminatėmis!

Dantų laminačių kaina

Mūsų klinikoje dantų laminatės (EMAX) kaina 450 eur.

Kontaktai
+370 657 33009

Kas yra dantų laminatės?

Tai itin plonos porceliano keramikos plokštelės, tvirtinamos ant priekinio dantų paviršiaus. Tai pažangi restauracija, kuri atrodo labai natūraliai: laminatės gaminamos individualiai, modernioje dantų technikų laboratorijoje, atsižvelgiant į paciento dantų anatomiją ir pageidavimus.

Laminatės idealiai atkartoja dantų tekstūrą, todėl atlikus estetinį protezavimą, restauracijų plika akimi nepavyks atskirti nuo tikrų dantų!

Kokiais atvejais verta rinktis laminates?

Estetinis dantų protezavimas laminatėmis reikalingas tokiu atveju, kai pacientų netenkina esama dantų spalva ir forma: šios restauracijos padeda sėkmingai koreguoti nedidelius ir vidutinius dantų defektus.

Jos puikiai tinka tokiais atvejais:

 • Norint koreguoti dantų tekstūrą ir spalvą. Bėgant metams, dantys tamsėja, atsiranda pigmentinės dėmės, pakinta dantųekstūra. Jeigu norite savo šypsenai sugrąžinti jaunatvišką išvaizdą ir baltumą, rekomenduojame rinktis laminates. Jų suteiktu rezultatu galėsite džiaugtis keliolika metų ar dar ilgiau!
 • Mažinant tarpus tarp dantų. Dideli tarpai tarp dantų ne vienam kelia estetinius kompleksus, šypsena atrodo mažiau harmoninga. Tačiau tai gali sukelti ir funkcinių problemų: kai tarpai didesni, juose dažniau stringa maisto dalelės. Laiku jų nepašalinus, išauga dantų karieso rizika. Atliekant protezavimą laminatėmis, sumažiname nepageidaujamus tarpus ir dantys atrodo taisyklingiau.
 • Atkuriant prarastus audinius priekinių dantų zonoje. Ilgainiui dantų krašteliai ir paviršius dyla, aptrupa, atsiranda įskilimų. Net ir nedidelis prarastas dantų audinio kiekis atrodo neestetiškai, padidina ėduonies ir kitų dantų ligų riziką, gali suprastėti kramtymo funkcija. Dantų laminatės padeda atkurti taisyklingą dantų formą. Tai reiškia, kad šios restauracijos ne tik suteikia estetikos, bet ir užkerta kelią galimoms odontologinėms problemoms ateityje!

Kaip atliekamas protezavimas laminatėmis?

Tai gana greita ir nesudėtinga procedūra. Viskas prasideda nuo konsultacijos: pacientas išsako savo lūkesčius, o gydytojas įvertina dantų būklę, aptaria procedūros trukmę, dantų laminačių kainą ir kitas detales.

Paskirto vizito metu vyksta dantų preparavimas: šlifuojamas plonas emalio sluoksnis, ruošiant vietą laminatėms, padaromos laikinos laminatės, imami atspaudai nuolatinių laminačių gamybai.

Pagal gautą dantų atvaizdą specialioje laboratorijoje gaminamos laminatės.

Kito vizito metu numatytas laminačių skaičius specialiu cementu tvirtinamas ant priekinių dantų paviršių, jei pacientui viskas tinka ir patinka – tą pačią dieną gali džiaugtis dailia šypsena. Jeigu yra kokių nors korekcijų, pageidavimų, visada koreguojame tol, kol galutinis vaizdas jus tenkina.

Štai ir viskas: galite mėgautis nauja, estetiška šypsena!

Ar tai saugi procedūra?

Estetinis dantų protezavimas laminatėmis – viena iš populiariausių grožio procedūrų odontologijos srityje. Šimtaprocentinis saugumas ir išliekantys rezultatai – garantuoti!

Procedūros metu naudojamos saugios, Europos Sąjungoje sertifikuotos medžiagos, tausojami natūralūs dantų audiniai. Tai reiškia, kad pacientai gali nesibaiminti dėl dantų ir burnos ertmės sveikatos atlikus šią estetinę procedūrą.

Profesionali odontologijos klinikos „Šypsenos magija“ komanda kiekvieną atvejį vertina individualiai ir skiria ypatingą dėmesį savo pacientams. Kviečiame apsilankyti pas mus ir tuo įsitikinti patiems: čia Jūsų laukia gera dantų laminačių kaina ir kokybė, kuri pranoks lūkesčius!

Ar dantų laminatės tinka visais atvejais?

Nors estetinis protezavimas laminatėmis yra puikus sprendimas daugeliui pacientų, minėta procedūra negali būti atliekama, jeigu:

 • Sergama dantenų ar periodonto audinių ligomis;
 • Dantys stipriai pažeisti ėduonies;
 • Dantys užplombuoti nesandariai;
 • Reikalinga platesnio masto intervencija (laminatės dengia tik priekinį dantų paviršių);
 • Dėl gydymo, traumos ar kitos priežasties buvo prarasta didelė dalis natūralių danties audinių.
 • Dantų padėtis ir/ar sąkandis yra netaisyklingi: laminatėmis koreguojama dantų forma, tačiau turint ortodontinių problemų, reikalingas gydymas.

Specialisto patarimas: renkantis Jums tinkamiausias dantų laminates, svarbi jų forma, dydis, o taip pat – ir spalva. Nors daugelis pacientų nori kuo baltesnės šypsenos, patariama rinktis kuo natūralesnį rezultatą. Restauracijos atrodys nenatūraliai, jeigu bus šviesesnės už akies obuolio spalva.

Pasiruošimas dantų laminatėms

Nors ši procedūra nereikalauja sudėtingo, specialaus pasiruošimo, štai ką vertėtų atlikti jai ruošiantis:

 • Iš anksto aptarkite savo lūkesčius su gydytoju odontologu, užduokite visus rūpimus klausimus;
 • Susipažinkite su procedūros eiga;
 • Pasirūpinkite profesionalia burnos higiena gydytojo kabinete;
 • Atlikite profilaktinę dantų ir burnos audinių patikrą: kad įsitikintumėte, kad dantų ir dantenų būklė yra puiki.

Akivaizdu: dantų laminatėmis galima estetiškai koreguoti dantų išvaizdą: formą, dydį, spalvą. Tai greitas, neskausmingas šypsenos pokytis, kuris suteikia maksimalius rezultatus!

Mes pasiruošę padėti

Jeigu turite papildomų klausimų ar norite užsiregistruoti vizitui susisiekite su mūsų klinikoje dirbančiais gydytojais odontologais

KONTAKTAI