Dantų tiesinimas nematomomis kapomis

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų ypatingus pasiūlymus

Lygūs, tiesūs dantys, taisyklingas sąkandis yra siekiamybė dėl sveikatos ir estetikos. Deja, nemažai žmonių turi vienokių ar kitokių ortodontinių nusiskundimų. Dantų tiesinimas kapomis yra vienas patogiausių sprendimų tiesios, harmoningos šypsenos link.

KONTAKTAI
KAINOS

Kas atlieka dantų tiesinimą?

Dantų tiesinimas: pagalba bet kokio amžiaus žmonėms

Nors ortodontinis gydymas yra efektyvus ir tinka įvairaus amžiaus žmonėms, bėgant metams, dantų tiesinimui ryžtis nori ne visi. Daugelis baiminasi, kad ortodontinis gydymas yra neestetiškas. Populiariausias dantų tiesinimo metodas – dantų breketai – yra išties pastebimi, gerokai apsunkina kasdienybę, valgymo, dantų priežiūros rutiną.

Gera žinia ta, kad dantis tiesinti galima beveik nepastebimai. Klinikoje siūlome dantų tiesinimą skaidriomis kapomis, kurios dažnu atveju suteikia tokius pat gerus rezultatus kaip breketai, tačiau be didelio diskomforto.

Dantų tiesinimo kapomis kaina

3D gydymo plano sudarymas (skenavimas įskaičiuotas)

200 €

Kapos 2 žandikauliams (lengvas atvejis iki 10 kapų)

1400 €

Kapos 2 žandikauliams (vidutiniškai sunkus atvejis iki 20 kapų)

2200€

Kapos 2 žandikauliams (sunkus atvejis, virš 20 kapų)

3100 €

Atramų užklijavimas (2 žandikauliams)

120 €

Kas yra dantų tiesinimo kapos?

Tai skaidrios, iš medicininio plastiko pagamintos formelės, gaminamos pagal individualią paciento dantų anatomiją.

Dantų kapos priglunda prie dantų, todėl yra beveik nepastebimos. Skirtingai nei breketai, kapos nedirgina dantenų, nesukelia diskomforto burnos ertmėje. Nepaisant to, jos efektyviai koreguoja dantų ir sąkandžio padėtį.

Valgant ir valantis dantis, kapas reikia išsiimti. Tai reiškia, kad šis ortodontinio gydymo metodas neapsunkins valgymo ir dantų priežiūros!

Kokiais atvejais verta rinktis dantų tiesinimo kapas?

  • Jūsų sąkandis netaisyklingas ir/arba netenkina kreiva dantų padėtis;
  • Norite veiksmingo, tačiau beveik nepastebimo ortodontinio gydymo;
  • Vertinate patogumą: norite ir toliau mėgautis mėgstamu maistu, prižiūrėti dantis kaip įprasta, aktyviai sportuoti ir gyventi įprastą gyvenimą;
  • Rūpinatės dantų sveikata: norite užtikrinti taisyklingą dantų padėtį, gerą kramtymo, fonetikos funkciją;

Jeigu Jums tinka bent vienas iš šių punktų, tikėtina, kad būtent nematomos dantų tiesinimo kapos padės sukurti Jūsų svajonių šypseną!

Kaip vyksta dantų tiesinimas kapomis?

  • Paciento apžiūra: apžiūrima paciento dantų būklė, padaroma panoraminė rentgeno nuotrauka, įvertinama dantų, žandikaulio padėtis. Pagal situaciją parenkamas efektyviausias gydymas.
  • Gydymo planas: skaitmeniniu būdu sudaromas gydymo planas, numatoma, kaip bėgant savaitėms, mėnesiams ir metams, turėtų keistis dantų ir sąkandžio padėtis, kad būtų pasiektas norimas rezultatas.
  • Kapų gamyba: pagal šį gydymo planą dantų technikų laboratorijoje gaminamas reikalingas kapų rinkinys. Dantų padėties pokyčius ir būsimus gydymo rezultatus pacientas mato iš anksto, kompiuterio ekrane.
  • Gydymas: gavęs kapas pacientas pradeda gydymą. Dantų tiesinimo eigą stebi gydytojas ortodontas, tačiau apsilankymai nėra dažni, dažniausiai – kas keletą mėnesių.

Ar tai – saugi procedūra?

Dantų tiesinimas kapomis yra visiškai saugus, moksliškai ištirtas ir praktikoje nuolat naudojamas metodas, kuris tūkstančiams pacientų Lietuvoje leidžia džiaugtis taisyklinga šypsena. Dantų kapos dantis tiesina palaipsniui, nedarant žalos aplinkiniams audiniams.

Norint, kad gydymas būtų saugus ir veiksmingas, labai svarbu laikytis visų gydytojo ortodonto nurodymu: kapas nešioti 22 val. per parą, keisti kapas naujomis pagal nurodytą intervalą, dažniausiai kas dvi savaites.

Kiek laiko trunka gydymas?

Kiekvieno paciento situacija yra unikali, todėl vienodos gydymo trukmės nėra. Lengvais atvejais gydymas trunka apie 9 – 12 mėn., vidutinio sunkumo – 12 – 18 mėn. Tuo tarpu sudėtingesniais atvejais, dantų tiesinimas gali užtrukti ir 24 mėn. ar ilgiau.

Svarbu pastebėti, kad dantų tiesinimas naudojant kapas vidutiniškai atliekamas greičiau nei breketais.

Pastaba: galutinė gydymo kaina kiekvienu atveju gali skirtis ir aptariama konsultacijos metu.

Mes pasiruošę padėti

Jeigu turite papildomų klausimų ar norite užsiregistruoti vizitui susisiekite su mūsų klinikoje dirbančiais gydytojais odontologais

KONTAKTAI