Dantų implantai

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų ypatingus pasiūlymus

Dantų implantai vis labiau populiarėja, tai yra vienas iš pažangiausių dantų gydymo būdų pasaulyje!

KONTAKTAI
+370 657 33009

Kas yra dantų implantai?

Dantis susideda iš vainiko (danties dalis virš dantenų) ir šaknies (nematoma danties dalis po dantenomis). Dantų implantas yra titaninis arba porcelianinis sraigtas, kuris netekus danties pakeičia šaknį. Dantų implantai įsriegiami į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atramos danties atstatymui. Kai dantų implantai prigyja kaule, protezuojama – padaromas danties vainikėlis. Taip maksimaliai atstatoma Jūsų natūralių dantų funkcija.

Preliminarias dantų implantų kainas rasite čia.

Kaip dantų implantai pagerina pacientų gyvenimo kokybę?

Dantų implantų privalumai:

 • Gražesnis veidas. Dantų implantai stabdo kaulo atrofiją, todėl ilgainiui išsaugoma nepakitusi veido ir šypsenos forma. Atstačius bedantį žandikaulį, veidui grąžinama pirmykštė forma, kuri pacientą neretai atjaunina beveik dešimtmečiu.
 • Aiškesnė kalba. Išimami dantų protezai gali slysti burnoje priversdami žmogų neaiškiai kalbėti, švepluoti. Dantų implantų dėka nebus nerimo, kad dantys gali nuslysti.
 • Pagerintas komfortas. Nebereikia galvoti apie galimybę, kad išimamas protezas iškris. Implantai pašalina išimamų protezų diskomfortą.
 • Lengviau valgyti visus maisto produktus. Išimami protezai leidžia pasiekti tik 30% kramtymo jėgos palyginti su fiksuotais dantimis. Todėl kramtyti kietesnį maistą yra pakankamai sunku. Dantų implantai atstato pirminę nuosavų dantų funkciją, tad valgyti savo mėgstamą maistą su pasitikėjimu ir be skausmo tampa įprasta kasdienybe.
 • Prailgina kitų dantų ilgaamžiškumą. Kitaip nei naudojant tiltines konstrukcijas trūkstamiems dantims atstatyti, implantuojant nėra šlifuojami greta esantys dantys. Tai ypač svarbu tais atvejais, kai gretimi dantys yra sveiki ir protezavimas jiems nereikalingas.
 • Patvarumas. Implantai yra labai patvarūs ir tarnaus daugelį metų. Su gera priežiūra daugelis implantų tarnaus visą gyvenimą.
 • Danties implanto atmetimo rizika yra itin maža. Kai dantų implantaciją atlieka kvalifikuoti burnos chirurgai, naudojamos pažangios technologijos ir patikimi bei sertifikuoti dantų implantai, ši procedūra būna sėkminga, o implantas prigyja prie kaulo. Žinoma, tolesnė burnos higiena ir priežiūra yra labai svarbi – būtina reguliariai 1-2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną.

Tai neįkainojama galimybė žmonėms vietoj protezų ir įprastų dantų tiltų turėti nuolatinius, patogius ir patrauklius natūralių dantų pakaitalus bei išsaugoti jaunatvišką veido išvaizdą.

Kaip vyksta dantų implantavimas?

 • Konsultacijos metu burnos chirurgas įvertina paciento situaciją ir pasiūlo gydymo variantus. Prieš implantaciją gali būti taikomos papildomos procedūros, reikalingos implantui sėkmingai prigyti, – atliekama burnos higiena, taikoma kaulo regeneracijos procedūra, daromas kompiuterinės tomografijos tyrimas.
 • Implantacija.  Atliekamas vietinis nuskausminimas, todėl pati procedūra visiškai neskausminga. Padaroma keletas nedidelių pjūvių ir atkeliamas dantenų lopinėlis. Toje vietoje suformuojama vieta implantui ir šis įsriegiamas į kaulą. Dantenos susiuvamos, o siūlai išimami po 10–14 dienų. Titanas, iš kurio gaminami implantai, puikiai biologiškai dera su kauliniu audiniu ir tiesiog suauga su juo. Tam prireikia 3–6 mėnesių, priklausomai nuo to, koks implantas buvo sriegtas, taip pat į kokį kaulą buvo sriegta – tikrą ar priaugintą. Titanas nesukelia jokių alergijų ar ligų.
 • Implantavimo procedūra trunka iki valandos, o dažnai ir gerokai trumpiau, ji nesudėtinga, todėl jau kitą dieną jausitės puikiai ir darbingai. Vieno apsilankymo metu galima įsriegti ir daugiau implantų, todėl, jei reikia atstatyti keletą dantų, neteks planuoti daug vizitų.

Ar dantų implantų sriegimas yra skausmingas?

Dauguma žmonių, kuriems buvo įsriegti dantų implantai, gali pasakyti, kad diskomfortas, susijęs su šia procedūra, yra labai mažas. Kai kurie pacientai teigia, kad implantacija yra mažiau skausminga nei danties rovimas. Lengvas skausmas, jeigu jis atsiranda, gali būti gydomas priešuždegiminiais skausmą malšinančiais vaistais.

Kokia tikimybė, kad implantai prigis ir tarnaus ilgai?

Dantų implantų prigijimo sėkmės norma gali skirtis priklausomai nuo to, kur žandikaulyje implantai yra sriegiami. Apskritai, dantų implantai turi sėkmės rodiklį iki 98%. Tinkamai prižiūrint, implantai gali tarnauti net visą gyvenimą.

Ar kiekvienam pacientui gali būti taikomas gydymas dantų implantais?

Daugeliu atvejų dantų implantavimo operacija yra ne ką sudėtingesnė negu dantų šalinimas. Pacientui tereikia turėti sveikas dantenas ir pakankamai kaulo implantui įsriegti. Pacientas taip pat turi užtikrinti gerą burnos higieną ir reguliariai lankytis pas odontologą. „Užkietėję“ rūkaliai, žmonės, kenčiantys nuo nekontroliuojamų lėtinių ligų, pavyzdžiui, diabeto ar širdies ligų, ar pacientai, kurie turėjo radioterapiją galvos / kaklo srityje, turi būti vertinami individualiai.

Jei svarstote galimybę sriegtis implantus, kreipkitės į savo odontologą konsultacijai klinikoje „Šypsenos magija“.

Planą pagal paciento specifinius poreikius, kuria odontologijos klinikos „Šypsenos magija“ patyrusių specialistų komanda. Tai užtikrina teisingą procedūrų seką ir tarpus tarp procedūrų, taip pat suteikia galimybę pacientui planuoti gydymą keliais etapais.

Odontologijos klinikoje „Šypsenos magija“ yra galimybė pasirinkti pasaulyje žinomas implantų sistemas:

Stramann, Osstem, Neodent (Straumann grupės implantas)

Apie implantavimo procedūros taikymo galimybes, būtinumą, eigą bei saugumą paaiškins ir į visus rūpimus klausimus Jums atsakys klinikos burnos chirurgas konsultacijos metu.

Mano šypsena – mano stilius!

Rūpinkimės Jūsų šypsena kartu!

DUK (dantų implantavimas)

 • Ar dantų implantacijai reikia iš anksto pasiruošti?

  Ypatingo pasirengimo dantų atkūrimo procedūrai nereikia, tačiau verta atkreipti dėmesį į kelis aspektus:

  • Atliekant procedūrą, pacientas turi būti fiziškai sveikas, nesirgti peršalimo ar infekcinėmis ligomis.

  • Prieš implantaciją rekomenduojame atlikti profesionalią burnos higieną.

  • 24 val. iki procedūros nevartokite alkoholio, nerūkykite, nevartokite kraują skystinančių vaistų.

  • Jeigu vartojate receptinius medikamentus, apie tai būtinai informuokite gydytoją.

  • Kelias valandas po implantacijos (kol tęsiasi nejautros sukeltas veido tirpimas) nerekomenduojama valgyti, todėl prieš procedūrą sočiai, tačiau lengvai pavalgykite.

  Atsižvelgus į visus šiuos kriterijus, dantų implantavimas praeis sėkmingai ir greitai galėsite džiaugtis atkurtais dantimis!

 • Kaip prižiūrėti dantis po implantacijos?

  Dantų priežiūra po implantacijos turėtų būti įprasta: implantai nesukels papildomų rūpesčių. Šias restauracijas prižiūrėkite kaip savo natūralius dantis: naudokite dantų šepetėlį, tarpdančių siūlą, burnos irigatorių, kokybišką dantų pastą ir burnos skalavimo skystį. Taip pat nepamirškite 1 – 2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu pašalinamos susikaupusios mineralizuotos apnašos, pigmentinės dėmės.

 • Kiek metų tarnauja implantas?

  Daugelis implantų gamintojų savo produktams suteikia viso gyvenimo garantiją. Tai reiškia, kad kokybiškai įsriegtas ir tinkamai prižiūrimas danties implantas patikimai tarnaus ilgus metus, o Jūs galėsite mėgautis mėgstamais patiekalais, bendrauti ir juoktis be jokio diskomforto.

 • Kokio amžiaus žmonėms gali būti atliekama implantacija?

  Dantų implantacija gali būti atliekama pacientams, kurie turi išdygusius nuolatinius dantis ir žandikaulis pilnai susiformavęs. Tuo tarpu galutinės amžiaus ribos šiai procedūrai nėra: svarbiausia, kad pacientas būtų pakankamai sveikas.

 • Kodėl implantai yra geresnė alternatyva dantų protezams?

  Dantų protezai yra gerokai atgyvenęs metodas, kuris pacientams sukelia nemažai diskomforto. Protezai prasčiau fiksuojasi, gali dirginti burnos gleivinę ir prasčiau atkuria kramtymo funkciją. Dantų protezai gana greitai dėvisi, todėl kas kelerius metus daugeliui žmonių juos tenka keisti naujais.

  Vis dėlto, bene didžiausia protezų problema – jie nestabdo žandikaulio kaulo nykimo, todėl net nešiojant protezus, tęsiasi kaulo atrofija, pakinta paciento veido bruožai, pasireiškia kitos sveikatos problemos.

  Skirtingai nei dantų protezai, dantų implantacija užkerta kelią tolesniam žandikaulio kaulo nykimui, vainikėliai atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys, gali padėti atkurti net iki 80-100 proc. kramtymo funkcijos. Implantų nereikės keisti prabėgus keleriems metams. Taigi, tai kur kas geresnė investicija į sveikatą, šypsenos estetiką ir gyvenimo kokybę.

 • Submitted Successfully

  We will respond soon

  Mes pasiruošę padėti

  Jeigu turite papildomų klausimų ar norite užsiregistruoti vizitui susisiekite su mūsų klinikoje dirbančiais gydytojais odontologais

  KONTAKTAI