Visi dantys ant 4 implantų

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų ypatingus pasiūlymus

Praradus daugumą vieno žandikaulio dantų, juos atkurti galima įsriegus vos 4 implantus ir tvirtinant plokštelinius protezus arba siją su bemetalės keramikos dantų protezais. Tai greitas, beskausmis ir ilgaamžis gydymo sprendimas, kuris pagerina gyvenimo kokybę ir apsaugo nuo su dantų netekimu susijusių komplikacijų.

Svarbu žinoti: kartais pasitaiko situacijų, kai norint išgauti tinkamą stabilumą ir protezo tvirtumą, reikia sriegti 5-6 implantus. Tačiau apie tai gydytojas burnos chirurgas informuoja pacientą jau konsultacijos metu.

KONTAKTAI
KAINOS
KAINOS

Kuo ypatingas visų dantų atkūrimas ant 4 implantų?

Tai implantacijos procedūra, kuriai reikalingi vos 4 implantai. Jais atstatomi vieno žandikaulio dantys. Šis dantų atkūrimo būdas tinka net sudėtingais atvejais, pavyzdžiui, kai po dantų netekimo yra praėjęs ilgesnis laiko tarpas ir prasidėjęs žandikaulio kaulo nykimas.

Procedūra yra greita ir efektyvi. Jos dėka pacientai gali džiaugtis estetiška šypsena, sugrąžinta kramtymo ir fonetikos funkcija. Dar vienas privalumas – naudojami aukščiausios kokybės dantų implantai, kurie, tinkamai prižiūrint, tarnauja ilgus dešimtmečius ar net visą gyvenimą.

Kada reikalinga dantų implantacija ant 4 implantų?

Ši procedūra reikalinga ir naudinga šiais atvejais:

  • Pacientas neteko daugumos arba visų žandikaulio dantų;

  • Jau prasidėjus žandikaulio kaulo nykimo procesui dėl dantų netekimo;

  • Prasta dantų būklė, negrįžtami pažeidimai dėl ėduonies ir kitų ligų ar traumų;

  • Norima užkirsti kelią žandikaulio kaulo praradimui, kuris gresia netekus dantų ir naudojant pigesnius išimamus protezus;

  • Ieškoma saugaus, estetiško ir ekonomiško būdo atkurti prarastus dantis ir jų funkcijas.

Kaip atliekamas visų dantų atkūrimas ant 4 implantų?

Pasirinkus patikimą burnos chirurgą, tai greita ir saugi procedūra.

 1. Konsultacija ir tyrimai. Viskas prasideda nuo konsultacijos ir diagnostinių tyrimų: gydytojas įvertina paciento dantų ir žandikaulio kaulo būklę, atlieka rentgeno nuotraukas ir nusprendžia, ar visi dantys ant 4 implantų yra geriausias sprendimas.

 2. Pasiruošimas dantų atkūrimui. Prieš implantaciją atliekamas reikalingas pasiruošimas, papildomos procedūros (pavyzdžiui, pašalinami negrįžtamai pažeisti dantys).

 3. Chirurginis etapas. Vizito dieną atliekamas dantų atkūrimas: į žandikaulio kaulą sriegiami 4–6 kruopščiai parinkti implantai, kurie atitinka paciento burnos anatomiją. Jeigu situacija palanki, ant implantų fiksuojami laikini protezai, kurie tarnaus tol, kol vyks gijimo procesas.

 4. Nuolatiniai protezai. Kai implantai pilnai prigyja prie kaulo (dažniausiai tai trunka kelis mėnesius), tvirtinami nuolatiniai, dantų technikų laboratorijoje pagaminti protezai. Jie tvirtai fiksuojasi, nepriekaištingai atrodo ir atkuria visas dantų funkcijas.

Dantų implantų kaina

Kaina
Visi dantys ant 4 implantų Nuo 2120 €
Multi Unit atramos (4 vnt) 440 €
Fiksuotas protezas ant 4 implantų su plastikiniais dantimis (10 dantų, atramos įskaičiuotos) 2350 €
Fiksuotas protezas ant 4 implantų su metalo keramikos dantimis (10 dantų, atramos įskaičiuotos) 3200 €
Fiksuotas protezas ant 4 implantų su pilno kontūro cirkonio vainikėliais (10 dantų, atramos įskaičiuotos) nuo 4200 €

Mano šypsena – mano stilius!

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų (DUK)

 • 1. Kiek laiko trunka implantų gijimas?

  Dažniausiai implantai prie kaulo prigyja per 3 – 4 mėnesius.

 • 2. Kokius implantus naudojate klinikoje?

  Implantuojame Straumann, Osstem bei Straumann grupės Neodent implantus. Tai visame pasaulyje pripažinti implantų gamintojai, atitinkantys griežtus saugumo ir kokybės standartus.

 • 3. Ar tai skausminga procedūra?

  Visi dantys ant 4 implantų metodika yra saugi ir beskausmė. Prieš sriegiant implantus atliekamas nuskausminimas, todėl pacientas nepatiria nemalonių pojūčių procedūros metu. Po procedūros paskiriami vaistai nuo skausmo, jei tokių reikėtų.

 • 4. Kiek kainuoja dantų atkūrimas ant 4 implantų?

  Procedūros kaina – nuo 2120 Eur. Galutinė kaina nustatoma individualiai, atsižvelgiant į paciento dantų būklę, pasiruošimą (pvz. pažeistų dantų šalinimą) ir implantų protezavimo būdą – pasirenkami plastikiniai, metalo keramikos ar cirkonio vainikėliai.

 • Mes pasiruošę padėti

  Jeigu turite papildomų klausimų ar norite užsiregistruoti vizitui susisiekite su mūsų klinikoje dirbančiais gydytojais odontologais

  KONTAKTAI