16. Kas yra dantų implantai?

Dantis susideda iš vainiko (danties dalis virš dantenų) ir šaknies (nematoma danties dalis po dantenomis). Dantų implantas yra titaninis arba porcelianinis sraigtas, kuris netekus danties pakeičia šaknį. Dantų implantai įsriegiami į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atramos danties atstatymui. Kai dantų implantai prigyja kaule, protezuojama – padaromas danties vainikėlis. Taip maksimaliai atstatoma…

15. Kas yra dantų implantacija?

Tai dantų atkūrimas į žandikaulio kaulą sriegiant implantus ir ant jų tvirtinant protezus. Šis metodas vertinamas dėl ilgaamžiškumo, estetikos ir funkcionalumo. Implantai leidžia atkurti visas dantų funkcijas, ant jų fiksuojami protezai atrodo natūraliai.

14. Kaip elgtis po dantų implantavimo?

Laikykitės gydytojo nurodymų. Jeigu jaučiate maudimą ar skausmą, vartokite paskirtus vaistus. Pirmomis dienomis po procedūros rinkitės lengvai kramtomą, nekarštą maistą, venkite intensyvaus fizinio krūvio, alkoholio, nerūkykite.

13. Bijau gydymo: ar galite atlikti implantavimą su sedacija?

Jeigu jaučiate nerimą, informuokite mūsų komandą. Draugiški, empatiški gydytojai nuramins, papasakos apie procedūros eigą ir padės jaustis drąsiau. Mūsų klinikoje implantavimo procedūra atliekama vietinėje nejautroje, tačiau užtikriname, kad skausmo nejausite.

12. Ar visada galima atlikti dantų implantavimą?

Griežtų kontraindikacijų nėra. Vis dėlto, dantų implantavimas negali būti atliekama tik žmonėms, kurių žandikaulis pilnai susiformavęs, todėl netinka vaikams, paaugliams. Taip pat svarbu, kad pacientas būtų fiziškai sveikas, nesirgtų infekcinėmis, ūminėmis ir užkrečiamomis ligomis, dantenų, burnos audinių, kaimyninių dantų būklė būtų gera. Implantavimo dažniausiai negalima atlikti sergant piktybinėmis ligomis bei nėštumo metu.

11. Kada reikalingas kaulo priauginimas ir sinuso dugno pakėlimas?

Dantų implantavimas negali būti atliekamas, jeigu prarasta daug žandikaulio kaulo masės. Tokiu atveju, naudojant paciento kaulą arba jo pakaitalą, atliekamas kaulo priauginimas (augmentacija) arba sinuso dugno pakėlimas – pastorinama sinuso apatinė sienelė, kad būtų atkurtas implantavimui tinkamas kaulo aukštis.

7. Ar dantų implantų sriegimas yra skausmingas?

Dauguma žmonių, kuriems buvo įsriegti dantų implantai, gali pasakyti, kad diskomfortas, susijęs su šia procedūra, yra labai mažas. Kai kurie pacientai teigia, kad implantacija yra mažiau skausminga nei danties rovimas. Lengvas skausmas, jeigu jis atsiranda, gali būti gydomas priešuždegiminiais skausmą malšinančiais vaistais.

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų ypatingus pasiūlymus pirmieji!
Siųsti
close-link