Cirkonio keramika

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų ypatingus pasiūlymus

Vietoje anksčiau plačiai naudotos metalo keramikos, dantų protezavimui vis dažniau pasirenkama cirkonio keramika. Tai iš cirkonio oksido pagaminti dantų vainikėliai, užklotai ir kitos restauracijos, kurios nepriekaištingai atkuria natūralią dantų išvaizdą ir funkcijas.

KONTAKTAI
KAINOS
KAINOS

Kas yra cirkonis?

Tai medžiaga, plačiai naudojama dantų atkūrimui: implantavimui, protezavimui. Dėl medžiagos išvaizdos ir savybių dažnai naudojamas terminas „cirkonio keramika“, tačiau iš tiesų šios restauracijos gaminamos iš cirkonio oksido (Zr02), įterpiant ir kitų elementų priemaišų – tai užtikrina tvirtumą, atsparumą.

Cirkonis yra cheminis elementas, natūralioje gamtoje nerandamas metalas. Jam nebūdingos įprastiems metalams priskiriamos savybės. Jis nealergizuoja, pasižymi nepriekaištinga estetika, yra labai atspari pažeidimams, todėl drąsiai rekomenduojame šią medžiagą savo pacientams.

Kodėl verta rinktis cirkonį?

Trumpai užsiminėme apie cirkonio privalumus. Verta su jais susipažinti išsamiau:

  • Natūrali išvaizda: iš cirkonio keramikos pagaminti protezai atrodo itin estetiškai: jie atkartoja dantų anatomiją, tekstūrą, skaidrumą, todėl vizualiai nesiskiria nuo natūralių dantų.

  • Aukštas biosuderinamumas: vienas didžiausių metalo restauracijų trūkumų – alerginės reakcijos. Jos gali išsivystyti net praėjus keleriems metams po dantų protezavimo ar implantavimo ir pakenkti organizmui. Cirkonio oksidas yra idealiai suderinamas su žmogaus organizmu. Jis tinka net jautriems pacientams: cirkonio restauracijos sumažina alerginių reakcijų tikimybę, užtikrina komfortą ir gerą savijautą.

  • Patvarumas: renkantis dantų protezus, būtina investuoti į ilgaamžes, kokybiškas medžiagas. Cirkonis – būtent toks. Cirkonio keramika pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu mechaniniams pažeidimams, gerai atlaiko kramtymo krūvį. Tai ilgalaikis dantų atkūrimo sprendimas.

  • Universaliai pritaikoma medžiaga: dėl savo universalumo ir plataus pritaikymo cirkonis tinka įvairiems odontologiniams darbams, įskaitant vainikėlius, užklotus, tiltus, plokštelinius dantų protezus bei dantų atkūrimą implantais.

Individuali restauracijų gamyba

Siekiant, kad cirkonio dantų restauracijos sukurtų harmoningą šypsenos vaizdą ir tiktų konkrečiam pacientui, jos gaminamos specialioje dantų technikų laboratorijoje. Protezai gaminami pagal paciento dantų ir burnos vaizdą. Jų pagrindą sudaro cirkonio oksido karkasas. Jis skaidrus, atkartoja danties spalvą ir tekstūrą.

Cirkonio keramikos kaina

Fiksuoti dantų protezai
Cirkonio oksido keramikos vainikėlis 380
Protezai ant implantų
Cirkonio keramikos vainikėlis (be atramos, standartinė atrama 80 eur) 420
Cirkonio keramikos vainikėlis ant implanto su individualia atrama 550
Fiksuotas protezas ant 4 implantų su pilno kontūro cirkonio vainikėliais (10 dantų, atramos įskaičiuotos) nuo 4200 €

Mano šypsena – mano stilius!

Cirkonio keramika

 • Ar ši medžiaga tinka galinių dantų atkūrimui?

  Taip. Cirkonis naudojamas tiek priekinių, tiek ir šoninių dantų defektų atstatymui.

 • Ar protezavimas bus skausmingas?

  Ne, atliekant procedūrą, taikome nuskausminimą, todėl nemalonių pojūčių nepatirsite.

 • Ar turint cirkonio protezus, reikalinga ypatinga priežiūra?

  Ne, restauracijas prižiūrėkite taip pat, kaip natūralius dantis. Naudokite tarpdančių siūlą, dantų šepetėlį, nepamirškite 2 kartus per metus atlikti profesionalios burnos higienos.

 • Kiek laiko tarnauja cirkonio restauracijos?

  Tinkamai prižiūrint, cirkonis puikiai atrodo ir išlieka atsparus net kelis dešimtmečius ir dar ilgiau.

 • Ar dantų protezavimas – svarbi procedūra?

  Jeigu praradote dantis arba jie negrįžtamai pažeisti, nedelskite ir pasirūpinkite jų atkūrimu protezuojant. Netekus dantų, susilpnėja kramtymo funkcija. Gali būti pažeidžiami ir likę sveikieji dantys: kramtymo metu jie gauna didelį krūvį, todėl greičiau dyla, gali įskilti ar kitaip nukentėti.

  Nepasirūpinus dantų atkūrimu, kaip to pasekmė išsivysto žandikaulio sąnario pakitimai – jis taip pat gauna per didelį krūvį, todėl sparčiai dėvisi, pacientas patiria stiprų skausmą, diskomfortą, žandikaulio judesiai tampa riboti.

 • Mes pasiruošę padėti

  Jeigu turite papildomų klausimų ar norite užsiregistruoti vizitui susisiekite su mūsų klinikoje dirbančiais gydytojais odontologais

  KONTAKTAI