Beligatūriniai breketai

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų ypatingus pasiūlymus

Ortodontinis gydymas beligatūriniais breketais turi nemažai privalumų. Ši breketų sistema turi specialų lanko fiksavimo mechanizmą: užraktą, kuris padeda sumažinti trintį, suteikia daugiau komforto ir pagreitiną dantų tiesinimo procesą.

KONTAKTAI
KAINOS
+370 657 33009

Kodėl verta rinktis beligatūrinius breketus?

Trumpai užsiminėme apie šių breketų privalumus. Verta su jais susipažinti išsamiau:

  • Trumpesnis gydymo laikas. Dėl specialaus užrakto, dantų padėtis nuolat keičiama. Tai pastovus, tačiau švelnus procesas, kurio dėka ortodontinio gydymo trukmė gali sutrumpėti bent keliais mėnesiais.

  • Geresnė išvaizda. Beligatūrinių breketų profilis yra aukštesnis nei tradicinių, todėl jie mažiau pastebimi. Šie breketai turi specialų lanko fiksavimo mechanizmą, todėl jiems nereikalingi priedai, kurie dažnai naudojami pasirinkus tradicinius breketus: specialios gumytės, metaliniai jungimai ir pan. Tai lemia geresnę estetiką.

  • Mažiau vizitų pas ortodontą. Tiesinant dantis breketais su išmania užrakto sistema, apsilankymai pas gydytoją bus retesni lyginant su tradiciniais metaliniais breketais. Tai geras variantas, jeigu gyvenate užsienyje, dažnai keliaujate arba tiesiog neturite daug laiko dažniems vizitams į odontologijos kliniką.

  • Paprastesnė dantų priežiūra. Dėl unikalios konstrukcijos, beligatūrinius breketus yra lengviau taisyklingai išsivalyti, mažiau kaupiasi apnašas dienos metu dirbant ar mokykloje.

  • Mažiau fizinio diskomforto. Pacientai, besigydantys šia sistema, patiria mažiau nemalonių pojūčių gydymo metu. Beligatūriniai breketai mažiau dirgina burnos gleivinę, prie jų greičiau priprantama.

Svarbu žinoti: nors beligatūriniai breketai džiugina savo komfortu ir geresne estetika, jie turi tam tikrų trūkumų. Lyginant su tradicine breketų sistema, beligatūriniai yra brangesni. Tai nėra visiems universaliai tinkantis variantas: ar Jums gali būti atliekamas gydymas šiais breketais, turi nuspręsti Jūsų gydytojas ortodontas.

Dantų tiesinimas beligatūriniais breketais

Gydymą galima skirstyti į dvi fazes: aktyvią ir pasyvią.

Aktyvi fazė

Tiesinami dantys, koreguojamas sąkandis. Dėl unikalaus beligatūrinių breketų mechanizmo, vizitai pas gydytoją yra retesni, kas 6 – 8 savaites. Dantų tiesinimo trukmė kiekvienam pacientui yra individuali, tačiau vidutiniškai trunka apie 1,5 metus.

Pasyvi fazė

Užbaigus aktyvų dantų tiesinimą, siekiant išsaugoti pasiektą rezultatą, pacientas turi nešioti pasyvius ortodontinius aparatus (reteinerius). Tai gali būti išimamos plokštelės ar skaidrios kapos nakčiai. Taip pat vidinėje dantų pusėje visiems pacientams tvirtinamos nenuimamos vielutės / lankeliai. Kiek laiko teks nešioti šiuos aparatus priklauso nuo paciento amžiaus, dantų judėjimo ir kitų veiksnių.

Beligatūrinių breketų kaina

Pasiruošimas gydymui
Ortodonto konsultacija (pirminė apžiūra, ištyrimas) 30 €
Diagnostiniai modeliai su sąkandžio registru 50 €
Gydymo planas (cefalometrinė analizė, ortopantogramos įvertinimas, modelių analizė) ir pristatymas 25 €
Breketai
Beligatūriniai metaliniai breketai (1 žandikaulis) 740
Lanko pakeitimas (per visą gydymo laiką 10 – 12 lankų) 45 – 60 €
Breketų nuėmimas, klijų nupoliravimas (1 žandikaulis) 100 €
Retencinė kapa 100 €
Retencinė plokštelė ir pritaikymas 140 €
Retencinės vielutės užklijavimas 70 €

Svarbu žinoti: norint nurodyti tikslią gydymo kainą, reikia įvertinti paciento dantų būklę, atlikti cefalometrinę analizę, nes kiekvienas atvejas labai skirtingas.

Mano šypsena – mano stilius!

Beligatūriniai breketai (DUK)

 • 1. Ar gydymas su beligatūriniais breketais reikalauja specialaus pasiruošimo?

  Ne, tačiau labai svarbu, kad prieš dedant breketus paciento dantys būtų sveiki. Gydymo metu dantis taisyti bus sudėtinga.

  Suplanuokite vizitą pas burnos higienos specialistą, atlikite profilaktinę dantų apžiūrą. Esant poreikiui gydytojas odontologas atliks terapinį dantų gydymą.

 • 2. Kaip prižiūrėti beligatūrinius breketus?

  Rekomenduojame įsigyti specialų ordotontinį dantų šepetėlį ir tarpdančių siūlą. Dantis valykite kiekvieną rytą ir vakarą, taip pat – po valgio. Venkite lipnių produktų, kieto maisto ir laikykitės ordotonto rekomendacijų.

 • 3. Ar dantų tiesinimas beligatūriniais breketais tinka visiems?

  Beligatūriniai breketai gali būti taikomi įvairaus amžiaus žmonėms: suaugusiems, paaugliams, o kai kuriais atvejais – vaikams. Ar esate tinkamas kandidatas šiam gydymui, nuspręs Jūsų gydytojas ortodontas.

 • Submitted Successfully

  We will respond soon

  Mes pasiruošę padėti

  Jeigu turite papildomų klausimų ar norite užsiregistruoti vizitui susisiekite su mūsų klinikoje dirbančiais gydytojais odontologais

  KONTAKTAI